Zabiegi kosmetyczne warte polecenia

Od kilku lat zwiększa się ilość osób odwiedzających salony kosmetyczne w Opolu ze swiaturody.com. Duża oferta dostosowana do potrzeb każdej kobiety sprawia, że gabinety cały czas się rozwijają i oferują coraz to nowsze zabiegi mające wpłynąć na wygląd odwiedzających je klientek. Które z nich są najbardziej godne uwagi i warto je polecić każdej kobiecie?

Peeling kawitacyjny – oczyszczanie skóry twarzy i dekoltu jest istotnym elementem codziennej pielęgnacji, warto jednak wzmocnić działanie produktów przeznaczonych do domowego użytku profesjonalnym zabiegiem. Jednym z najbardziej łagodnych, a jednocześnie skutecznych zabiegów jest peeling kawitacyjny. Kosmetyczka wykonując go używa urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które pomagają w usunięciu martwych komórek skóry. Zaletą peelingu kawitacyjnego jest to, że może być wykonywany u osób o każdym typie cery. Atutem jest także fakt, że po wykonaniu peelingu cera jest rozświetlona i ujędrniona oraz nawilżona, bowiem zwykle na twarz wraz z dekoltem nałożona zostaje odżywiająca maseczka. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są ciąża, okres karmienia piersią oraz choroby nowotworowe.

Makijaż wieczorowy – ślub, wesele czy uroczysty bankiet to uroczystości, podczas których każda kobieta chce robić wrażenie na innych. Osiągnięcie tego celu z pewnością ułatwi piękny makijaż. Coraz więcej pań chętnie decyduje się na wizytę o kosmetyczki w Opolu, która wykonuje make-up przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, dobierając kolorystykę do typu urody klientki. Dobrze wykonany makijaż powinien utrzymać się przez całą noc bez konieczności nanoszenia poprawek.

Przedłużanie paznokci – sporo kobiet marzy o posiadaniu pięknych, długich paznokci. Niestety wiele z nich ma problem z zapuszczeniem ich ze względu na łamliwą płytkę czy rozdwajające się paznokcie. W salonach kosmetycznych coraz większą popularnością cieszy się zabieg przedłużania paznokci, jaki wykonywany jest przy użyciu specjalnego żelu, który ulega utwardzeniu pod wpływem lampy UV lub LED. Dzięki temu kosmetyczka ma możliwość nadania paznokciom długości kształtu pożądanego przez klientkę. Tak przedłużone paznokcie są wyjątkowo wytrzymałe – w momencie w którym pojawi się odrost nie ma konieczności powtarzania całego zabiegu od początku, lepszym pomysłem jest uzupełnienie żelu w miejscach, w których go brakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *